Ako a prečo u nás nakupovať?

Našim cieľom je maximálne spokojný zákazník. Snažíme sa preto uľahčiť Vám v najväčšej možnej miere všetky činnosti a procesy spojené s výberom a nákupom stavebného materiálu, aby ste mohli ušetrený čas, energiu a v neposlednom rade aj finančné prostriedky investovať tam, kde ich potrebujete.

Na našej stránke nájdete prehľad najpredávanejších stavebných materiálov. Aby ste neboli pri výbere ničím obmedzení, priložili sme Vám sem aj katalógy a cenníky výrobcov, v ktorých nájdete kompletnú ponuku ich výrobkov. Nájdete ich pri jednotlivých skupinách výrobkov. Môžete si tak v prípade záujmu u nás objednať aj produkty, ktoré nie sú uvedené priamo na stránke.
 

Spôsoby objednávania

Ak už viete, aký materiál budete potrebovať, je to jednoduché. Stačí nám zavolať, poslať mail alebo môžete použiť internetový kontaktný formulár. Budeme samozrejme radi, ak sa rozhodnete navštíviť nás osobne. Všetky potrebné kontaktné informácie nájdete tu.
My Vám na základe Vašej požiadavky na mieru ušijeme cenovú ponuku a zabezpečíme všetko potrebné, aby ste Váš materiál mali v požadovanom množstve, kvalite a čase na mieste, kde ho potrebujete.
Všetky spomenuté komunikačné kanály môžete využiť aj v prípade, ak ešte nie ste rozhodnutí, ktorý materiál je pre Vás ten najvhodnejší, alebo ak potrebujete poradiť, prípadne pomôcť, aký pracovný postup zvoliť pri riešení Vášho problému a podobne. Radi sa s Vami podelíme o naše skúsenosti a poradíme Vám, čo a prečo je pre Vašu stavbu vhodné a výhodné.
 

Cenotvorba

Stavebný materiál by sme nemali vyberať len podľa ceny. Šetrenie na nesprávnom mieste bude po čase viesť k ďalším výdavkom pri odstraňovaní nedostatkov a porúch spôsobených použitím nekvalitných materiálov. Nie je však správny ani pohľad typu "čo je drahé, to je kvalitné".

Dôležité je nájsť správny pomer medzi kvalitou a cenou.

 

 • pri tvorbe cenovej ponuky pre Vás vždy zohľadňujeme viacero faktorov
   
 • Vaša cena sa odvíja od množstva a druhu požadovaného materiálu
   
 • pri väčších odberoch stavebných materiálov a rôznych druhov sortimentu Vám vieme ponúknuť kombináciu zľiav
   
 • do Vašich cien premietame aktuálne akcie a zľavy poskytované výrobcami
   
 • hľadáme pre Vás alternatívne porovnateľné produkty tak, aby ste dostali rovnakú kvalitu za najlepšiu cenuOtváracie hodiny:


Po - Pia: 07:00 - 16:00
Sobota: zatvorené
Nedeľa: zatvorené

 

mapka